Özel Kızıltepe İş Makineleri Operatörlük Kursu. bu internet sitesinde yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda özen göstermektedir, ancak bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemektedir. Bu sitedeki bilgilerin ve referansların yanlış veya kötüye kullanımı halinde oluşacak durumlarda, site içeriğindeki bilgilerde oluşabilecek hata ve eksiklikler durumunda ve sitenin kullanımına veya kullanamamaya bağlı olarak oluşacak herhangi bir durumda Özel Kızıltepe İş Makineleri Operatörlük Kursu hiçbir şekilde hukuki sorumluluk kabul etmemektedir.

İşbu sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından, hat ve/veya sistem arızasından, bilgisayar virüsünden dolayı ortaya çıkan doğrudan ve dolaylı zararlardan Özel Kızıltepe İş Makineleri Operatörlük Kursu. ve/veya çalışanları hiçbir şekilde sorumluluk ve mükellefiyet kabul etmemektedir.

Sitedeki bilgiler sadece hedef kullanıcılara yönelik olup, bu bilgiler başkaları tarafından 3. şahıslara / gruplara dağıtılamaz, kopyalanamaz, iletilemez. Sitenin güncelleştirilmesi konusunda Özel Kızıltepe İş Makineleri Operatörlük Kursu özenle çalışmaktadır ancak bir taahhütte bulunamaz, garanti veremez. Sitenin kullanımı halinde kullanıcılar yukarıda veya işbu metinde belirtilen tüm şartları ve yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

28 Mayıs 2020 - Perşembe
0482 313 33 47 0533 601 97 47 0533 601 17 47 kiziltepeismakinalari@gmail.com