Mardin de bir ilk olan Özel Kızıltepe İş Makineleri Operatörlük kursumuz 2019 yılında Mardin İli Kızıltepe İlçesinde faaliyete geçmiştir. Özel Kızıltepe İş Makineleri Operatörlük kursumuz ; İş Makinesi Operatörlük programları konularında eğitimlerimiz ile Kursiyerlerimize ilk günkü kararlılığımızla ve yüksek kalite ilkemizden ödün vermeden müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurumlarımız Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak, Milli Eğitim Bakanlığının gözetim ve denetiminde faaliyet yürütmektedir.

MİSYONUMUZ

İş Makineleri Operatörlüğü ve kullanımıyla ilgili eğitimi, belgeleri, sertifikaları Mardin İli dışına çıkmaya gerek kalmadan konusunda uzman eğiticilerle çağımıza uygun gerekli teknik, teknolojik yenilikleri takip ederek yenilikçi çözümlerle en konforlu ve uygun şekilde aday memnuiyeti odaklı hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Kurumlarımızı Sektörde Örnek Alınacak konuma getirmek, Adaylarımızın ilk tercihi olması için gerekli kalite standartlarını en üst düzeyde sunmak, Trafik kazalarını en aza indirebilmek adına bilinçli ve tam donanımlı operatörler yetiştirmek, her zaman farklılık yaratacak çözümlerle ve yönetim anlayışımızla lider kurum olmak.

28 Mayıs 2020 - Perşembe
0482 313 33 47 0533 601 97 47 0533 601 17 47 kiziltepeismakinalari@gmail.com